Eelkool

2022/2023 eelkooli registreerimine on avatud.

Õppetöö toimub 1x nädalas nii Oru majas Gonsiori tänaval, Gonsiori 38 (E) kui Mäe majas Kivimurru tänaval, Kivimurru 9 (T,K,N).  Oru maja - Gonsiori tn 38 kell 16:30-18:30,  Mäe maja - Kivimurru tn 9, kell 16:00 – 18:00. Kogemuslikult võime öelda, et kõik registreerunud siiski ei soovi kohta. Soovitame siiski registreeruda, saate teate, et rühma on täitunud, kuid laps läheb ootenimekirja. Kui koht vabaneb, saate e-maile sellekohase teate. Küsime kõigi registreerunute käest osalemissoovi üle augusti ja septembri jooksul. 

Klikka allpool sobiva nädalapäeva peal, avaneb uus vaade ja sealt saab lapse vastavasse rühma registreerida. Või registreeri siit.

Esmaspäeviti - Anu Hiiesalu (Oru maja-Gonsiori 38)
Esmaspäeviti - Merike Marran (Oru maja-Gonsiori 38) 
Teisipäeviti - Tiia Reinaru (Mäe maja-Kivimurru 9)
Kolmapäeviti - Minna Rummi (Mäe maja-Kivimurru 9) 
Neljapäeviti -  Merit Piht (Mäe maja-Kivimurru 9) 

Kolmapäeviti- Merit Piht (Mäe maja-Kivimurru 9) 

Eelkooli võetakse vastu õpilased, kes jooksva aasta 1. oktoobriks on saanud 6- aastaseks. KSG Koolituskeskuse eelkooli õppima asumiseks tuleb täita vastavasisuline ankeet (leiate selle vajutades soovitud rühma peale, ilmub märtsi viimasel nädalal). Vastu võetakse kõik soovijad kuni rühmade täitumiseni. Õppeaasta keskel on võimalik liituda eelkooliga juhul, kui on vabu kohti.
Õppetöö 2022/2023 õa algab 03.10.2022 ning kestab kuni aprilli vaheajani. Õppetööd ei toimu riiklikel pühadel ja Kadrioru Saksa Gümnaasiumi kinnitatud koolivaheaegadel.

Õppetöö maht on 3 õppetundi nädalas, mille kestvus on 35 minutit. Mängu ja puhkuse aeg tundide vahel on 8 minutit. Puhkepauside ajal on lastel võimalik puhata või süüa kodust kaasavõetud einet/jooki. Õpetajal on õigus vastavalt laste jõudlusele tunni kestvust ja vahetunni pikkust liigutada kuid üld aeg peab jääma samaks. 

Õpilasel palume tundi kaasa võtta:

  • pinal, milles on kaks teritatud harilikku pliiatsit, värvipliiatsid, kogujaga teritaja, kustutuskumm, käärid ja liimipulk
  • vahetusjalanõud
  • väike eine (võileib või saiake, jook, puuvili)

Õppemaks on 65 EUR kuus

Arve esitatakse 25. kuupäeval järgmise kuu eest, kuni õpetöö lõpuni. Novembri arvele lisandub kõigile ühekordne tasu 10€ õppematerjalide eest.

Kõik vanemad (alates 18. eluaastast) saavad taotleda igal aastal tulumaksu tagastust, sest KSG Koolituskeskuse õppekavadel on Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusluba.

Meie õppekavaga on võimalik tutvuda siin: vajuta siia.

Küsimuste korral kirjutage tugiselts@gmail.com